ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ


28 Неділя Звичайна

 

15 жовтня2017

 

1. Сьогодні відзначаємо 28 Неділю Звичайну. Сьогодні розпочинається Місійний тиждень, а сама неділя є Всесвітнім Місійним Днем. Збір пожертвувань призначається на місії.
2. В цьому тижні в літургії згадуємо: у вівторок спомин св. Ігнатя Антіохійського, єпископа і мученика; в середу свято св. Луки, Євангеліста; в четвер спомин св. Петра Алькантарського, пресвітера; в п’ятницю спомин св. Йоана Капістрана, пресвітера; в суботу спомин бл. Якова Стрепи, єпископа.
3. Наближається місяць листопад, в якому молимось за наших померлих. Просимо приносити картки з іменами померлих на св. Меси (григоріанка), котрі будемо звершувати протягом всього місяця листопада.
4. З 20 по 22 в м. Чечельник відбудуться покликальні реколекції для юнаків від 15 років. Сердечно запрошуємо. Інформація на плакатах.
5. Катехези в цьому тижні згідно встановленого розпорядку.
6. Дякуємо за вашу духовну, а також матеріальну підтримку нашої парафії та монастиря. Нехай Господь Вам благословить!


БАРАНІВКА
1. Порядок Святих Мес наступний: понеділок,середу та п’ятницю о 8:00;
у вівторок, четвер, та суботу о 18:00; В неділю о 12:00.Богослужіння св. Розарія в нашій парафії щодня: вранці після св. Меси виставлення Пресв. Дарів та Розарій, ввечері перед св. Месою виставлення та св. Розарій.
2. Баранівка катехеза:
1-3 класи та 4 до першого причастя на 10:00. Це дві окремі групи. Два окремих катехети.
Пізніше на 11:00 Свята Меса для дітей, на цю Месу залишаються діти 1-4 класів і приходятьдіти5-8 класи, пізніше діти які мали катехезу ідуть додому, а 5-8 має катехезу.
Молодь від 9 класу має катехезу на 17:00
3. В зв’язку з початком опалювального сезону просимо о дрова і грошові пожертви на обслуговування котельні.
4. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм:Кундельська Людмила, Радомська Інна, Карпович Віра.В наступному тижні просимо поприбирати:Ніколайчук Валентина, Петракову Євгенію, Нікітчину Юлію.


ПОЛЯНКА
1. Порядок святих Мес в цьому тижні наступний: з вівторока по п’ятницю о 18:00;В суботу о 16:00 за участю дітей та молоді, перед св. Месою зустріч з міністрантами, після св. Меси зустріч з дітьми;В неділю о 10:00.Богослужіння св. Розарія 30 хв. перед св. Месою.
2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Козловска Людмила, Лапинска Неля, Лопушанська Леся. В цьому тижні просимо поприбирати: Буркацьку Оксану, Іщук Ніну, Ожго Лілію.
3. Перед шлюбні оголошення:
В нашій парафії прагнуть повінчатися:
Драпіковський Віталій, син Анатолія та Ольги. Народився 31,07,1993 році в смт. Полянка. Та Яковчук Ірина,  Дочка Володимира та Людмили, народжена 01,05,1995 в смт. Полянка. Хто знає якісь перешкоди, повинен повідомити настоятеля парафії.


ЦЕБЕРКА
1. Катехеза згідно встановленого порядку. Просимо батьків наголосити дітям на участі в катехезі.
2. Порядок святих Мес в цьому тижні наступний: в п’ятницю в Улянівці о 16:00; в неділю в Цеберці об 11:00, в Улянівці о 9:30.


ЗЕРЕМЛЯ
1. В неділю св. Меса о 8:30.
2. Катехеза в середу на 16:00.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)