ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ


Тел. +380982075287

Ми на Facebook

 

14 Неділя Звичайна

5 липня 2020

 1. Сьогодні Перша Неділя місяця на закінчення святі меси благословляємо дітей та жінок в стані благословенним.
 2. В цьому тижні в Літургії згадуємо: в середу спомин св. Йоана з Дуклі, пресвітера; в четвер спомин св. Миколая, Віллада і сподвижників, мучеників; в п’ятницю св. Вероніки Джуляні, діви; в суботу Свято св. Бенедикта, Абата, Покровителя Європи.
 3. Сьогоднішні пожертви призначаються на утримання кліриків нашої провінції.
 4. Разом з літом появляються упали просимо не забувати про достойний одяг в храмі
 5. Вітаємо всіх, хто в цьому тижні будуть святкувати свої іменини та день народження, нехай Господь обдаровує вас своїми благодаттями.
 6. Дякуємо за вашу духовну, а також матеріальну підтримку нашої парафії та монастиря. Нехай Господь Вам благословить!

БАРАНІВКА

 1. Порядок святих Мес в цьому тижні: в понеділок о 8:00з вівторка по суботу о 18:00; в неділю о 11:00 та 13:00.
 2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Ільчук Марія, Яремчук Людмила. В наступному тижні просимо поприбирати: Белінську Аліну, Руцьку Євгенію, Коржовську Зофію.

ПОЛЯНКА

 1. Порядок святих Мес в цьому тижні наступний:з вівторка по п’ятницю о 18:00;В неділю о 10:00 та 12:00.
 2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм:Присяжнюк Катерина, Бризіцька Валентина, Шульгіна Антоніна. В цьому тижні просимо поприбирати: Собецьку Люсю, Собецьку Марію, Шроль Світлану.

ЦЕБЕРКА

 1. Свята Меса в наших парафіях в Ульянівці, п’ятниця 16:00, в неділю в Ульянівці о 10:30 Перше Причастя в Цеберці служби не буде.
 2. Екзамен для дітей які готуються до Першого Причастя буде у п’ятницю на 14:30 прошу батьків прийти також.

 


ЗЕРЕМЛЯ

В наступну неділю св. Меса о 9:00.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)