ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ


7 Неділя Великодня

 

13 травня 2018

 

  1. В цьому тижні в Літургії згадуємо: в понеділок Свято св.Матія,  Апостола; в середу спомин св. Маргарити з Кортони діви; в четвер спомин св. Пасхаліса Байона, монаха; в четвер спомин св. Фелікса з Канталиче; наступну неділю Урочистість Зіслання Святого Духа.
  2. 02.06 у Києві відбудеться Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей запрошуємо родини з дітьми. Просимо записуватися в закристі
  3. 25-28 травня 2018 р. в м. Баранівка відбудуться реколекції для міністрантів нашої Провінції на тему «Покликані щоб служити Богу». Допустимий вік міністрантів від наймолодших, котрі вже є самостійними аж до 25 року життя. Реколекції розпочнуться о 17:00 год. 25 травня, та закінчяться о 12:00 год. 28 травня. З собою потрібно взяти: Біблію, розарій, теплий одяг, спортивний одяг та взуття, постільну білизну або спальний мішок, рушник, засоби особистої гігієни.
  4. Катехиза в цьому тижні згідно встановленого плану
  5. Дякуємо за вашу духовну, а також матеріальну підтримку нашої парафії та монастиря. Нехай Господь Вам благословить!

 


БАРАНІВКА

  1. Порядок святих Мес наступний: в понеділок,середу,та п’ятницюо 8:00; у вівторок четвер та суботу о 18:00 також в суботу меса для дітей о 11:00; В неділю о 12:00.
  2. Дякуємо за жертовність в приготуванні парафіяльного відпусту.
  3. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Старушко Олена, Кухарська Олена, Вольська Леся, Миронкова Оля. В наступному тижні просимо поприбирати: Краєвського Анатолія і Краєвського Романа

ПОЛЯНКА

  1. Порядок святих Мес в цьому тижні наступний: з вівторка, по п’ятницю о 18:00; в суботу о 16:00 за участю дітей. В неділю о 10:00.
  2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм:Радзіховська Лілія, Улянова Валентина, Кубрицька Ніна. В цьому тижні просимо поприбирати:Сингаєвську Юлію, Кухарську Юлію, Білінську Зіну.

 

ЦЕБЕРКА

Порядок Св. Мес наступний: в Улянівці в п’ятницю о 16:00, в неділю в Улянівці о 10:00, в Цеберці об 12:00.

 


 

ЗЕРЕМЛЯ

В наступну неділю св. Меса о 9:00.


 

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)