ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ


Неділя Пресвятої Трійці

16 Червня 2019

 1. Сьогодні відзначаємо Урочистість Пресвятої Трійці.
 2. В цьому тижні в Літургії згадуємо: в понеділок спомин св. Альберта Хмельовського, монаха; в п’ятницю спомин св. Алойзія Гонзаги, монаха; наступної неділі 23 червня урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа. В цей день після Святої Меси євхаристійна процесія до 4 вівтарів.
 3. З 22.06 по 03.07 при нашій парафії буде Оаза для дітей з 8 по 15 років. Кошт становить 400 грн (для дітей в яких є проблеми з фінансами оплата пільгова). Просимо дітей записуватися в захристії.
 4. Від 17 по 20 липня відбудеться XXVII Францисканське Паломництво Шепетівка – Полонне – Бердичів. Сердечно запрошуємо всіх бажаючих взяти в ньому участь. Детальна інформація у о. Кирила. Дякуємо за Вашу щорічну пожертву на організацію паломництва, а також просимо про Вашу жертовність на цей рік.
 5. Дякуємо за вашу духовну, а також матеріальну підтримку нашої парафії та монастиря. Нехай Господь Вам благословить!

 


БАРАНІВКА

 1. Порядок святих Мес наступний: в понеділок, середу та п’ятницю о 8:00;
  у вівторок,четвер та суботу о 18:00; В неділю о 12:00.
 2. Просимо в суботу приготувати 4 вівтаря на «Боже Тіло». Згідно звичаю приготовляють: ІІІ Орден св. Франциска, Домашня Церква, Коло
  св. Розарія, Молодь та діти.
 3. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Осіпчук Людмила, Павловська Світлана, Ковальчук Валентина. В наступному тижні просимо поприбирати: Бортнік Валентину, Левчук Любу.

ПОЛЯНКА

 1. Порядок святих Мес в цьому тижні наступний: з вівторка по п’ятницю о 18:00. В неділю о 10:00.
 2. Просимо в суботу приготувати 4 вівтаря на «Боже Тіло». Згідно звичаю приготовляють: ІІІ Орден св. Франциска, Домашня Церква, Коло св. Розарія, Молодь та діти.
 3. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Нараєвська Катерина, Хільченко Інна, Бень Ірина. В цьому тижні просимо поприбирати: Небеську Зою, Вишнівську Леоніду, Стаховську Людмилу.

ЦЕБЕРКА

В неділю в Улянівці о 10:00. Просимо приготувати 4 вівтаря на Євхаристійну процесію. В Цеберці св. Меси в неділю не буде.

 


ЗЕРЕМЛЯ

В наступну неділю св. Меса о 9:00.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)