ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ


Тел. +380982075287

5 Неділя Великого Посту

 

28 березня 2020

 1. Сьогодні відзначаємо 5 Неділю Великого Посту. В наступну неділю не буде посвячення пальм (гілок, верб) оскільки не має процесії з якою це посвячення пов’язане. Заохочуємо до співучасті у трансляції богослужінь о 9.30 год. на телеканалі “UA:ПЕРШИЙ” (протягом всього карантину), а о 10.00 год. з “EWTN” та на парафіяльних ресурсах.
 2. В неділю служба з храму в Баранівці буде транслюватися о 14:00 на Facebook група: (Парафія святого Станіслава місто Баранівка)
 3. Сповідь хворих окрім ехтрімних випадків переноситься на час після Пасхи на час пасхального періоду.
 4. Катехиза на час карантину відміняється.
 5. Згідно з рішенням влади України під час карантину в храмі одночасно може перебувати 10 осіб. В зв’язку з цією ситуацією просимо бажаючих використати можливість участі в Євхаристії на тижні.
 6. Триває Великий Піст. Заохочуємо молитися дома Хресну Дорогу, Гірке Жалі та розарій.
 7. На час карантину єпископ надає диспезу тобто звільнення від обов’язку участі в недільної службі.
 8. Дякуємо за вашу духовну, а також матеріальну підтримку нашої парафії та монастиря. Нехай Господь Вам благословить!

 

 


БАРАНІВКА

 1. Порядок святих Мес наступний: в понеділок, середу та в п’ятницю о 8:00; вівторок, четвер та суботу о 18:00,в неділю адорація з 10:00 до 13:50.
 2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Ніколайчук Василь, Петракова Євгенія, Нікітчина Юлія. В наступному тижні просимо поприбирати:Присяжнюк Марію, Левкушу Людмилу, Дідковську Лілію

ПОЛЯНКА

 1. Порядок св Мес в цьому тижні наступний: з понеділка по суботу
  о 18:00; в неділю адорація з9:30 до 13:00.
 2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм:Корзун Людмила, Шульгіна Неля, Сингаєвська Ольга. В цьому тижні просимо поприбирати:Ульянову Валентину, Кубрицьку Ніну.

ЦЕБЕРКА

Порядок Святих Мес наступний: в п’ятницю св. Меса в Улянівці о 16:00, після Служби Хресна Дорога; в неділю в Улянівці адорація з 9:30 до 13:00.

 


ЗЕРЕМЛЯ

В неділю о 9:00. В неділю перед св. Месою на переміну Хресна Дорога і Гіркі Жалі.

 


 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)