ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ


15 Неділя Звичайна

15 липня 2018

 

  1. В цьому тижні в Літургії згадуємо: в понеділок Урочистість Пресвятой Діви Марії Бердичівської, в суботу спомин св. Лаврентія Бріндізійського, пресвітера і Вчителя Церкви.
  2. Від 18 по 21 липня відбудеться XXVI Францисканське Паломництво Шепетівка – Полонне – Бердичів. Сердечно запрошуємо всіх бажаючих взяти в ньому участь. Вже є традицією, що Баранівка організовує сніданок в п’ятницю в Романівці для всього паломництва. Дякуємо за Вашу щорічну пожертву на організацію паломництва, а також просимо про Вашу жертовність на цей рік.
  3. Початок паломництва з Баранівки в середу 18 липня, о 13:00 Св. Меса, після якої обідаємо та о 15:00 вирушаємо до ПершотравенськаХто бажає їхати в Бердичів на Урочистість Матері Божої св. Скапулярія в неділю 22 липня, просимо записатися в закристії. Виїзд в неділю о 8:00. Автобус буде тільки тоді, коли наберетсякілкістьбілше 15 чоловік Для паломників котрі йдуть пішки буде автобус який забере з Бердичева, але велике прохання до паломників дати знати, хто повертається до Баранівки автобусом.
  4. 22 липня в смт. Полянка о 10:00 парафіяльний відпуст св. Марії Магдалини. Св. Месу очолить о. неопресвітерПасхалісРабцевич.
  5. В днях 6-9 серпня в c. Городище біля Шепетівки відбудуться покликальні реколекції для хлопців віком від 15 років і старші. Бажаючих просимо записуватися в сакристії.
  6. Дякуємо за вашу духовну, а також матеріальну підтримку нашої парафії та монастиря. Нехай Господь Вам благословить!

 


БАРАНІВКА

  1. Увага! Порядок святих Мес в цьому тижні в понеділок, четверта п’ятницю о 8:00; вівторок о 18:00, в середу о 13:00; в суботу Святої Меси не буде, в неділю о 12:00.
  2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Осіпчук Людмила, Павловська Світлана, Ковальчук Валентина. В наступному тижні просимо поприбирати: Бортнік Валентину, Левчук Любу.

 


ПОЛЯНКА

  1. Порядок святих Мес в цьому тижні наступний: зпонеділкапо пятницу о 18:00; В неділю о 10:00.
  2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Райковська Тереза, Черкавська Анна, Садовська Галина. В цьому тижні просимо поприбирати: Галіцьку Аллу, Костецьку Аллу, Білінську Галину.

 


 

ЦЕБЕРКА

Порядок святих Мес в цьому тижні слідуючий: в наступну неділю в Ульянівці на 10:00, в Цеберці о 12:00.

 

 


 

ЗЕРЕМЛЯ

В наступну неділю св. Меса о 9:00.

 

 

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)