ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ


20 Неділя Звичайна

18 серпня 2019

  1. В цьому тижні в Літургії згадуємо: у вівторок спомин св. Бернарда абата і вчителя церкви;у середу св. Пія Х, Папи; в четвер спомин Пресвятої Діви Марії Цариці; в суботу Свято св. Вартоломея, Апостола;
  2. Сердечно запрошуємо на парафіяльний відпуст св. Моніки в Цеберці. Урочистість відбудеться в понеділок 27 серпня о 11:00.
  3. 24 серпня в суботу припадає 28 річниця Незалежності України, пам’ятаймо в цей день в своїх молитвах про нашу Батьківщину,особливо за всіх, хто в цей час віддав життя за її свободу, а також сьогодні стоїть на сторожі її єдності і цілісності.
  4. Дякуємо за вашу духовну, а також матеріальну підтримку нашої парафії та монастиря. Нехай Господь Вам благословить!

БАРАНІВКА

  1. Порядок Святих Мес наступний: понеділок, середу, п’ятницю о 8:00; у вівторок та четвер о 18:00; у суботу о 10:00, в неділю о 12:00.
  2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Кундельська Людмила, Радомська Інна.В наступному тижні просимо поприбирати: Ніколайчук Василя, Петракову Євгенію, Нікітчину Юлію.

ПОЛЯНКА

  1. Порядок святих Мес в цьому тижні наступний: з вівторка по п’ятницю о 18.00; у суботу о 10:00, в неділю о 10:00.
  2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Хмильовська Вікторія, Савич Галина, Карпова Ольга. В цьому тижні просимо поприбирати:Каліновську Анну, Поплавську Анну, Янковську Аліну.

ЦЕБЕРКА

  1. Свята Меса в наших парафіях:в наступну неділю в Улянівці о 10:00 в Цеберці об 12:00.

 


ЗЕРЕМЛЯ

  1. В наступну неділю Свята Меса о 8:30.

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)