ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ


24 Неділя Звичайна

16 вересня 2018

 

 1. В цьому тижні в літургії згадуємо: в понеділок Свято Позначення стигматами святого нашого отця Франциска. У вівторок спомин св. Станіслава Костки, монаха; покровителя нашої парафії і в цей день під час Урочистої Святої Меси на 10.00 відбудеться освячення фігури нашого покровителя; в четверспомин св. Андрія Кім Тегона, пресвітера, Павла Хонг Гасанга і сподвижників, мучеників; в п’ятницю свято св. Матея Апостола; в суботу спомин св. Йосипа з Копертіно, пресвітера.
 2. З сьогоднішнього дня в нашому монастирі троє братів розпочинають новіціят, щиро вітаємо їх в нашої спільноті. Просимо Вас про молитву за братів та за магістра новіціяту о. Олівера.
 3. Плоди землі будемо збирати на наступному тижні. Детальний розклад подамо на слідуючу неділю. Будемо вдячні всім, хто може привезти своїм транспортом – можна в будь який час.
 4. Розпорядок катехез подамо на слідуючій неділі. Початок катехез розпочнеться з місяця жовтня.
 5. Парафія св. Марії Магдалини у Полянці 1 жовтня буде святкувати Храмове свято св. Терези від Дитяти Ісус. Щиро запрошуємо на Святу Месу о 17:30.
 6. У Шаргороді 28.09 відбудеться Хресна Дорога, спільнота монастиря запрошує всіх паломників на спільну молитву. Зацікавлених виїздом, просимо в найближчому часі записатися в захристії.
 7. Дякуємо за вашу духовну, а також матеріальну підтримку нашої парафії та монастиря. Нехай Господь Вам благословить!

БАРАНІВКА

 1. Порядок Святих Мес наступний: понеділок, середу та п’ятницю о 8:00; у вівторок о 10.00, четвер та суботу о 18:00; В неділю о 12:00.
 2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Кундельська Людмила, Радомська Інна, Карпович Віра. В наступному тижні просимо поприбирати:Ніколайчука Василя, Петракову Євгенію, Нікітчину Юлію.

ПОЛЯНКА

 1. Порядок святих Мес в цьому тижні наступний:з вівторка поп’ятницю о 18:00;В неділю о 10:00.
 2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм:Небеська Зоя, Вишнівська Леоніда, Стаховська Людмила. В цьому тижні просимо поприбирати:Карпову Галину, Грабовську Зофію, Карпову Лєну.
 3. Після літнього часу повертаємося до такого порядку:1 неділя відповідальні діти; 2 неділя молодіжна, 3 неділя ФОС, 4 неділя родини, 5 неділя загально-парафіяльна (за літургію та спів відповідають аніматори поданих груп під керівництвом о. Оскара). Просимо вибрати відповідальних аніматорів родин та на 5 неділю.

 

ЦЕБЕРКА

Порядок святих Мес в цьому тижні наступний: в неділю Ульянівці о 10:00 в Цеберці об 12:00.

 


 

ЗЕРЕМЛЯ

В неділю св. Меса о 9:00.

 

 

 

 

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)