ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ


Тел. +380982075287

6 Неділя Звичайна

 

16 лютого 2020

  1. В цьому тижні в Літургії згадуємо: у суботу Свято Престолу Святого Апостола Петра.
  2. 29 лютого у суботу в м. Полонне відбудеться регіональний день зосередження для міністрантів. В зустрічі можуть брати участь юнаки від кандидатів до молоді. Зустріч розпочнеться о 10:00 год. і буде тривати до 16:00 год.
  3. Катехеза на цьому тижні відміняється.
  4. Дякуємо за вашу духовну, а також матеріальну підтримку нашої парафії та монастиря. Нехай Господь Вам благословить!

 


БАРАНІВКА

  1. Порядок св. Мес наступний: з понеділка по п’ятницю о 8:00; в суботу о 11:00 в неділю о 12:00.
  2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Войтенко Інна, Войтенко Віктор. В наступному тижні просимо поприбирати: Ільчук Марію, Яремчук Людмилу.

ПОЛЯНКА

  1. В цьому тижні порядок св. Мес наступний: з вівторка по п’ятницю о 18.00; в суботу 16:00 за участю дітей та молоді, перед св. Месою зустріч з міністрантами о 15:00 в неділю о 10.00.
  2. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Поліковська Марія, Курачинська Юлія, Колотюк Ядвіга. В цьому тижні просимо поприбирати: Присяжнюк Катерину, Бризіцьку Валентину, Шульгіну Антоніну.

ЦЕБЕРКА

Порядок Св. Мес наступний: в неділю в Улянівці о 10:00 Цеберці об 12:00.

 


ЗЕРЕМЛЯ

Свята Меса в неділю о 9:00.

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)