ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ


Тел. +380982075287

27 Неділя Звичайна

14 жовтня 2019

 1. В цьому тижні в літургії згадуємо: у вівторок спомин св. Терези від Ісуса, діви і Вчителя Церкви в четвер спомин св. Ігнатія Антіохійського, єпископа і мученика; в п’ятницю свято св. Луки, Євангеліста; в суботу спомин св. Петра Алькантарського, пресвітера.
 2. Дякуємо всім, хто поділився з нами цьогорічним врожаєм. Нехай Господь Бог винагородить за вашу доброту стократно.
 3. Наближається місяць листопад, в якому молимось за наших померлих. Просимо приносити картки з іменами померлих на св. Меси (григоріанка), котрі будемо звершувати протягом всього місяця листопада.
 4. Дякуємо за вашу духовну, а також матеріальну підтримку нашої парафії та монастиря. Нехай Господь Вам благословить!

БАРАНІВКА

 1. Порядок Святих Мес наступний: понеділок та п’ятницю о 8:00; у вівторок, середу, четвер, та суботу о 18:00; В неділю о 12:00. Богослужіння св. Розарія в нашій парафії щодня: вранці після св. Меси виставлення Пресв. Дарів та Розарій, увечері перед св. Месою виставлення та св. Розарій.
 2. Дякую активним парафіянам а також керівництву нашого міста за допомогу з ремонтом даху нашого костелу.
 3. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм: Бортнік Валентина, Левчук Люба. В наступному тижні просимо поприбирати: Хіміч Людмилу, Пашкевич Валентину.

ПОЛЯНКА

 1. Порядок святих Мес в цьому тижні наступний: з вівторока по п’ятницю о 18:00 крім середи; В неділю о 10:00. Богослужіння св. Розарія 30 хв. перед св. Месою.
 2. Дякую за пожертвування і виконану працю для ремонту катехетичного класу
 3. Дякуємо усім, хто в минулому тижні прибирав наш храм Присяжнюк Катерина, Бризіцька Валентина, Шульгіна Антоніна. В цьому тижні просимо поприбирати: Собецьку Люсю, Собецьку Марію, Шроль Світлану

ЦЕБЕРКА

 1. Порядок святих Мес в цьому тижні наступний: в неділю в Ульянівці о 10:00, в Цеберці об 12:00.

 


ЗЕРЕМЛЯ

 1. В неділю св. Меса о 8:30.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)