Меню

 

 

 

Життя Парафії
Відеогалерея

 

 

Життя парафії 2011

 

Різдвяний вертеп

Бараніка. Вертеп

Вже починаючи з часів св. Франциска Ассізького (XIII ст.) в наших храмах на Різдво ставимо вертепи. Кожен намагається зробити його як найкраще, щоб люди змогли відчути атмосферу вбогої, холодної стайні, в якій народився Бог.

Бараніка. Вертеп


Часто це традиційні вертепи у формі невеличкої стайні в горах, іншим разом це сучасні будинки, які мають нагадати, що Христос приходить і в сьогоденні до наших осель. В цьому році в Францисканській парафії св. Станіслава в Баранівці, Києво-Житомирська дієцезія, брати разом з молоддю вирішили зробити вертеп у стилі "стайня".

Так як переживаємо Всеукраїнський Євхаристичний Конгрес - всередині Вифлеємської зірки зображена гостія з написом IHS. Зірка вказує на справжню присутність Христа в Євхаристії, Котрий приходить на вівтар, розміщений всередині "стайні". Під вівтарем фігури Ісуса, Йосипа, Марії та звірят, які поклоняються Новонародженому Богу. Нехай вертепи - як символ народження Сина Божого в наших храмах, завжди нагадують про справжню присутність Ісуса в Євхаристії та наших серцях.

Бараніка. Вертеп

Бараніка. Вертеп

Бараніка. Вертеп

Бараніка. Вертеп

Бараніка. Вертеп

Бараніка. Вертеп

 

Баранівка

Перше Причастя в Баранівці

та приналежних до неї парафії

 

      Кожного року у нашій парафії відбувається не забутня подія, а саме Перше Святе Причастя. Діти протягом двох років приготовляються до цієї незабутньої події. Кожен із них приготовляється, щоб прийняти в перше до свого серця Ісуса Христа в тайні Євхаристії. До цієї хвилини діти брали участь у Євхаристії, як усі дорослі люди, але не розуміли до кінця її суті. Можемо виразитись так: святе Хрещення було відкриттям дверей до храму, а св. Причастя введення їх до середини храму.

      На уроках релігії діти приготовляються до цього Таїнства вивчаючи найголовніші поняття релігії і молитви. Простою мовою вияснюється дітям, що Святе Причастя – це прийняття Ісуса під виглядом хліба. Плодом Святого Причастя, це глибоке єднання людини із Христом, котрий сказав: «Хто споживає Моє Тіло і п’є Мою Кров, перебуває в Мені, а Я в ньому» (Йо 6,56). В цих дітей можна вже пробуджувати любов до Христа, котрий знаходиться в цьому Таїнстві та уділяє благодатей. Потрібно це використати, коли ж від глибокого пережиття першого і повного уділу в Євхаристії, часто залежить ціле духовне життя людини.

      В цьому році діти наших парафіях пережили перше Святе Причастя в с. Улянівка 22 травня, в смт. Полянка 29 травня та в м. Баранівка 5 червня. Ця незабутня подія залишиться для наших дітей на довгі роки.

Дивись фотографії з першого Святого Причастя в с. Улянівка

Дивись фотографії з першого Святого Причастя в смт. Полянка

Дивись фотографії з першого Святого Причастя в м. Баранівка

Реколекції в нашій парафії

(25-27.03.2011)

Великопісні реколекції – це час особливий і винятковий у літургічному році в Церкві. Це час науки коли ми вчимося розсудливості, мудрості і стаємо кращими. Час реколекцій – це час духовних вправ. Тому реколекції переживають всі: папа римський, єпископи, священики, монахи і монахині, подружні пари, батьки, молодь, діти…

Завдяки Божому провидінню з 25-27 березня, відбулися в нашій парафії Великопісні Реколекції, котрі виголосив о. Леон Метельський OFM, із Шостки. Отець реколекціоніста виголосив нам Слово Боже у своїх проповідях і допоміг відновити реляції із Богом та людиною, щоб ми добре приготувалися до наближаючи свят Воскресіння Господнього.

Отець реколекціоніста також відвідав наші філіальні парафії, як с.м.т. Полянка, с. Цеберка та с. Ульянівка.

Почуті слова реколекційних повчань, залишаться в наших серцях на довго, які принесли внутрішній спокій і радість. За це дякуємо о. Леону, за те, що в такий чудовий і зрозумілий спосіб представив слово Боже для кожного з нас у своїх науках. Нехай Вам Отче Господь благословить на Ниві Господній, до котрої Вас покликав.  

 

 

 

 

 

 

 

  АРХІВ  

2010 та 2007

 

Сторінку Парафії Св. Станіслава, єпископа і мученика, редагує бр.  Мирон Шалавінський ofm